Siyaset

Zokayd’a Sürpriz Aday

Kurtalan da siyaset kazanı son hızla kaynarken son sürpriz aday, adayı eğitimci işadamı Münir Sevgili BDP’den aday adaylığını açıklaması oldu.

Zokayd’a Sürpriz Aday

Okunma: 7013

12:40
-A

+A

Eğitimci İşadamı Münir Sevgili Kayabağlar (Zokayd)’ten aday adaylığını açıkladı. Kayabağlar doğumlu olan Munir Sevgili, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Türk Dili Edebiyatı mezunu. BDP Kayabağlar belediyesi için aday adaylığı müracaatını Kurtalan BDP ilçe teşkilatına sunan Sevgili “ Kayabağlar da aday adaylarının çokluğu bir zenginliktir. Amacımız partimizde aday her kim olursa olsun onun etrafında kenetlenip birlik ve beraberlik içerisinde beldemizden birinci parti çıkarak belediye başkanlığını almaktır.” Dedi

30 Mart 2014’te ülke genelinde yapılacak olan yerel seçimler için yoğun mesai devam ederken Kayabağlar (Zokayd)’te bu mesainin çok çetin geçeceği görünüyor.

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
jir nas 29 Ekim 2013 20:23

sız utanın boyle bır anlayısa hala sahıp oldugunuz ıçın

Cevapla
jir nas

sız utanın boyle bır anlayısa hala sahıp oldugunuz ıçın

ali 24 Ekim 2013 16:42

burnundan kıl aldırmaz ve agresif tavırlarıyla hiç te sevmediğim bir insan bence bdp onu aday göstermezse daha karlı olucak...

Cevapla
Emrah 24 Ekim 2013 11:43

her türlü Sevgili ailesi yani ? Munir bey iş adamımı olmuş ? yeter ya bir siyasi çizgisi belirleyin artık kendinize sevgili ailesi Rahmetli nizamettin sevgili sağ olmuş olsaydı hepiniz arkasında olurdunuz bir çok sevgili ailesinin ferdi onun sayesinde bir yerlere gelmedi mi ?

Cevapla
metin sever 23 Ekim 2013 13:29

zokaytta akp den bir sevgili Bdp den bir sevgili Birde Dyp den bir sevgili çıksa tamamdır her taraf sevgili

Cevapla
nuri batur 23 Ekim 2013 13:16

Hayirli olsun munir hocama meydanlarda genc ve dinamik adaylari gormek cok guzel

Cevapla
sanalbasin.com üyesidir
<a href='http://www.gazeteoku.com' title='gazeteler'>Gazeteler</a>'